ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ №18 
санаторного типу Ужгородської міської ради
Закарпатської області
Субота, 30.05.2020, 02:03
Приветствую Вас Гість | RSS
Главная | Щоденний режим дня | Регистрация | Вход
» Меню сайту

» Календар
«  Травень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

» Погода в Ужгороді

» Пошук по сайту

 
Шановні батьки!
У ЗДО№18 діють правила, вимоги, які допомагають правильно організувати час
 перебування у ньому ваших дітей. 
/Files/images/чмиают.jpg
 
Запрошуємо Вас дотримуватися таких правил:

1. Своєчасно приводити дитину до дошкільного закладу — до 9.00 та забирати — до 19.00.

2. Приводити дитину в ЗДО в чистому одязі, у взутті, що відповідає розміру ноги дитини та санітарно-гігієнічним вимогам.

3. Приводити в ЗДО здорову дитину, повідомляти вихователя про її самопочуття вдома та незвичайні випадки (падіння, ушкодження, скарги на погане самопочуття тощо).

4. Своєчасно повідомляти адміністрацію закладу про хворобу дитини та інші причини її відсутності в ЗДО за телефоном 61-63-07.

5. Вихователь зобов'язаний щодня оглядати дитину з метою своєчасного виявлення ознак хвороб, нездужання , тілесних ушкоджень (синці, подряпини, гулі тощо).

6. Якщо під час ранкового прийому в ЗДО у дитини виявлено ознаки хвороби, батьки зобов'язані звернутися до лікаря за консультацією або медичною допомогою.

7. Батьки, або особи, що за їх дорученням приводять дитину в дошкільний заклад, мають передати дитину вихователю або тому працівникові ЗДО, який приймає дітей в цей час. Неприпустимо відправляти дитину  саму, без супроводу дорослого. Увечері при залишенні дітьми дошкільного закладу вихователь зобов'язаний передати дитину батькам або іншій особі, що прийшла за нею за їх дорученням.

8. Батькам варто заздалегідь домовитися з вихователем щодо тих осіб, яким вони доручають забрати дитину Із закладу. В окремих випадках доручення оформляється письмово.

10. Вихователь не має права віддавати дітей  неповнолітнім дітям, батькам у нетверезому стані.

12. Вихователь не несе відповідальності за збереження прикрас (сережки, хрестики тощо).

 
/Files/images/часы.jpg

         

/Files/images/Режим дня-2.JPG
 
 Організація  життєдіяльності  дітей в  ЗДО №18
 
Форми організації життєдіяльності дітей
Тривалість, год
(ранній-
старший дошкільний вік)

Прийом дітей, їх огляд. Ранкова гімнастика. Ігри, спілкування. Індивідуальна робота з дітьми. Самостійно-пізнавальна, комунікативна діяльність дітей.Міні-заняття.

07:00–08:50

Підготовка до сніданку, сніданок (індивідуальна робота з дітьми).

08:35–09:00

Підготовка до організованої навчально-розвивальної діяльності, самостійна діяльність дітей в розвивальних центрах, ігри. Робота практичного психолога.

09:00–09:15

Організована навчально-розвивальна діяльність (групові, підгрупові, індивідуально-групові, індивідуальні заняття).

09:15–10:15

Підготовка до прогулянки, прогулянка (самостійно-пізнавальна, комунікативна, ігрова діяльність дітей, спілкування). Повернення з прогулянки.

10:15–12:00

Підготовка до обіду, обід (індивідуальна робота з дітьми).

12:00–12:30

Підготовка до сну, сон (індивідуальна робота з дітьми).

12:30–15:00

Поступовий підйом дітей, гімнастика пробудження, оздоровчо-профілактичні заходи, загартувальні процедури (індивідуальна робота з дітьми). Спілкування.

15:00–15:20

Підготовка до підвечірка, підвечірок (індивідуальна робота з дітьми).

15:20–15:35

Гурткова робота (підгрупова, індивідуально-групова, індивідуальна). Спілкування, розваги, самостійно-пізнавальна, комунікативна, ігрова діяльність.

15:35–16:05

Підготовка до прогулянки, прогулянка..

16:05–17:00

Підготовка до вечері. Вечеря.

Самостійно-пізнавальна, комунікативна, ігрова діяльність, спілкування, індивідуальна робота з дітьми. Прогулянка.

17:00–17:20

17.20-19.00

17.20.- 19.00

 
 
У загальному:  
Тривалість організованої навчально-розвивальної діяльності дітей в першу половину дня 30–60 хвилин
Тривалість прогулянок: 4 год.
– І-а прогулянка 2 год.
– ІІ-а прогулянка 2 год.
Тривалість денного сну 2 год.
Рухова активність 6 год.
 

Навчальний процес

Пріоритетним напрямком роботи залишається збереження та зміцнення здоров’я, формування здорового способу життя дошкільнят, активної життєвої позиції щодо власного життя та власної безпеки.

 ОРГАНІЗАЦІЯ НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНОГО ПРОЦЕСУ В ЗДО №18 ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ  ВІДПОВІДНО ДО ЗАКОНІВ УКРАЇНИ «ПРО ОСВІТУ», «ПРО ДОШКІЛЬНУ ОСВІТУ», ВИМОГ БАЗОВОГО КОМПОНЕНТА ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ, БАЗОВОЇ ПРОГРАМИ РОЗВИТКУ ДИТИНИ ДОШКІЛЬНОГО ВІКУ «УКРАЇНСЬКЕ ДОШКІЛЛЯ»

   НАВЧАЛЬНИЙ РІК У  ЗАКЛАДІ  ОСВІТИ ПОЧИНАЄТЬСЯ 1 ВЕРЕСНЯ І ЗАКІНЧУЄТЬСЯ 31ТРАВНЯ НАСТУПНОГО РОКУ

   З 1 ЧЕРВНЯ ДО 31 СЕРПНЯ (ОЗДОРОВЧИЙ ПЕРІОД) У ДОШКІЛЬНОМУ ЗАКЛАДІ ПРОВОДИТЬСЯ ОЗДОРОВЛЕННЯ ДІТЕЙ.

   ЗАКЛАД ОСВІТИ  ЗДІЙСНЮЄ СВОЮ ДІЯЛЬНІСТЬ ВІДПОВІДНО ДО РІЧНОГО ПЛАНУ, ЯКИЙ СКЛАДАЄТЬСЯ НА НАВЧАЛЬНИЙ РІК ТА ПЕРІОД ОЗДОРОВЛЕННЯ. ЧІТКО ВИЗНАЧЕНА МЕТА ПЛАНУВАННЯ ТА МЕТОДИЧНІ ОРІЄНТИРИ ДОПОМАГАЮТЬ ПОСТУПОВО ЕФЕКТИВНО ОРГАНІЗУВАТИ ДІЯЛЬНІСТЬ ДОШКІЛЬНИКІВ.  У НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНОМУ ПРОЦЕСІ ДОШКІЛЬНОГО НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ ВИКОРИСТОВУЮТЬСЯ ТАКІ ОСНОВНІ ФОРМИ ОРГАНІЗАЦІЇ ДІТЕЙ:

- СПЕЦІАЛЬНО ОРГАНІЗОВАНА НАВЧАЛЬНА ДІЯЛЬНІСТЬ (ЗАНЯТТЯ);

- ІГРИ;

- САМОСТІЙНА ДІЯЛЬНІСТЬ ДІТЕЙ (ХУДОЖНЯ, РУХОВА, МОВЛЕННЄВА, ІГРОВА, ТРУДОВА, ДОСЛІДНИЦЬКА ТА ІН.);

 - ІНДИВІДУАЛЬНА РОБОТА;          

 - СПОСТЕРЕЖЕННЯ;

 - ЕКСКУРСІЇ;

 - СВЯТА ТА РОЗВАГИ;

 - ГУРТКИ  

  Під час складання розкладу занять враховується їхнє домінуюче навантаження на дитину (психічне, фізичне, емоційне), передбачається раціональне чергування видів діяльності (розумова, рухова, практично-прикладна) на кожному з них та доцільне використання місць для проведення занять (зокрема, спортивної та музичної зали, ігрового, спортивного майданчиків).

   ЗАНЯТТЯ МОЖУТЬ БУТИ ОРГАНІЗОВАНІ ФРОНТАЛЬНО, ПІДГРУПАМИ, ІНДИВІДУАЛЬНО ЗАЛЕЖНО ВІД ВІКУ ДІТЕЙ, ПЕДАГОГІЧНОЇ МЕТИ, МАТЕРІАЛЬНО-ТЕХНІЧНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЗАКЛАДУ, ПРОФЕСІЙНОЇ МАЙСТЕРНОСТІ ПЕДАГОГА.

   ПЕДАГОГИ ПОЄДНУЮТЬ ВЕРБАЛЬНІ, НАОЧНІ І ПРАКТИЧНІ МЕТОДИ, ВІДВОДЯТЬ НАЛЕЖНЕ МІСЦЕ ПРОДУКТИВНИМ ВИДАМ ДІЯЛЬНОСТІ, В ЯКИХ ДОШКІЛЬНИК ЗДАТЕН ДО САМОВИРАЖЕННЯ І САМОРЕАЛІЗАЦІЇ (МАЛЮВАННЯ, ЛІПЛЕННЯ, КОНСТРУЮВАННЯ, ХУДОЖНЯ ПРАЦЯ), А ТАКОЖ МОВЛЕННЄВІЙ, РУХОВІЙ, МУЗИЧНІЙ ДІЯЛЬНОСТІ. ДБАЮТЬ ПРО ТЕ, ЩОБ ДІТИ ВІЛЬНО ОРІЄНТУВАЛИСЯ У СТВОРЕНИХ НИМИ РОЗВИВАЛЬНИХ СЕРЕДОВИЩАХ, МАЛИ ВІЛЬНИЙ ДОСТУП ДО ВСІХ ЙОГО СКЛАДОВИХ, САМОСТІЙНО ДІЯЛИ В НИХ, ДОДЕРЖУЮЧИСЬ НОРМ ТА ПРАВИЛ ПЕРЕБУВАННЯ В РІЗНИХ ОСЕРЕДКАХ. ВИХОВАТЕЛІ ЗАБЕЗПЕЧУЮТЬ ЕМОЦІЙНИЙ КОМФОРТ ДІТЕЙ, СТВОРЮЮТЬ СПРИЯТЛИВІ УМОВИ ДЛЯ ЇХ ПСИХІЧНОГО І ФІЗИЧНОГО РОЗВИТКУ.

   ПЕДАГОГИ ВІКОВИХ ГРУП ЗДІЙСНЮЮТЬ СИСТЕМАТИЧНИЙ ПІДХІД ДО ФОРМУВАННЯ ЦІЛІСНОЇ ДИТЯЧОЇ ОСОБИСТОСТІ: ФІЗИЧНЕ, РОЗУМОВЕ, ЕСТЕТИЧНЕ, МОРАЛЬНЕ, ТРУДОВЕ ВИХОВАННЯ.

    УПРОДОВЖ ВСЬОГО ДНЯ ОРГАНІЗОВУЮТЬСЯ РІЗНІ ВИДИ ІГОР З УРАХУВАННЯМ ЇХ ІГРОВИХ ІНТЕРЕСІВ, МІСЦЯ ГРИ В РЕЖИМІ ДНЯ, МІСЦЯ ПРОВЕДЕННЯ, ЗМІСТУ ПОПЕРЕДНІХ І НАСТУПНИХ ФОРМ РОБОТИ, СЕЗОННИХ УМОВ, СТУПЕНЯ ФІЗИЧНОГО ТА ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОГО НАВАНТАЖЕННЯ НА ДІТЕЙ. САМОСТІЙНА ДІЯЛЬНІСТЬ ДІТЕЙ ОРГАНІЗУЄТЬСЯ ЩОДНЯ В ПЕРШІЙ ТА ДРУГІЙ ПОЛОВИНІ ДНЯ. ПРОТЯГОМ ДНЯ ПОЄДНУЮТЬСЯ РІЗНІ ЗА ЗМІСТОВОЮ СПРЯМОВАНІСТЮ ЇЇ ВИДИ (ХУДОЖНЯ, РУХОВА, МОВЛЕННЄВА, ІГРОВА, ТРУДОВА, ДОСЛІДНИЦЬКА…) ТА ПОСТУПОВО ЗАЛУЧАЮТЬСЯ ДО УЧАСТІ В НИХ ВСІ ДІТИ ГРУПИ.  ІНДИВІДУАЛЬНА РОБОТА З ДІТЬМИ ЯК САМОСТІЙНА ОРГАНІЗАЦІЙНА ФОРМА ПРОВОДИТЬСЯ З ВИХОВАНЦЯМИ У ВІЛЬНІ ГОДИНИ (ПІД ЧАС РАНКОВОГО ПРИЙОМУ, ПРОГУЛЯНОК…) В ПРИМІЩЕННЯХ І НА СВІЖОМУ ПОВІТРІ. ВОНА ОРГАНІЗОВУЄТЬСЯ З МЕТОЮ АКТИВІЗАЦІЇ ПАСИВНИХ ДІТЕЙ, ДОДАТКОВИХ ЗАНЯТЬ З ОКРЕМИМИ ДІТЬМИ.

ГУРТКИ Є ДОДАТКОВОЮ ОРГАНІЗАЦІЙНОЮ ФОРМОЮ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ. ГУРТКОВІ ЗАНЯТТЯ (ІНОЗЕМНА МОВА) ПРОВОДЯТЬСЯ В ДРУГІЙ ПОЛОВИНІ ДНЯ, У ЧАС, ВІДВЕДЕНИЙ ДЛЯ ІГОР ТА САМОСТІЙНОЇ ХУДОЖНЬОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ДІТЕЙ. ТРИВАЛІСТЬ ЇХ ВІДПОВІДАЄ ЗАЗНАЧЕНИМ НОРМАМ ДЛЯ НАВЧАЛЬНИХ ЗАНЯТЬ, А ПЕРІОДИЧНІСТЬ ПРОВЕДЕННЯ СТАНОВИТЬ 2 РАЗИ НА ТИЖДЕНЬ.

» Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 176

» Корисні посилання
1.Веб-сайт МОНмолодьспорт 2.Державне інформаційно-виробниче підприємство видавництво „Педагогічна преса”

» Архів записів

» Статистика сайту

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Copyright MyCorp © 2020
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz